722 366 893
New reservation: Lesson
June 2024
25. week
6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
  • Mon 17.6.
    • VELKÝ
    • MALÝ
    • FIGHT
    • CROSS
    • DIAGNOSTIKA
  • Tue 18.6.
    • VELKÝ
    • MALÝ
    • FIGHT
    • CROSS
    • DIAGNOSTIKA
  • Wed 19.6.
    • VELKÝ
    • MALÝ
    • FIGHT
    • CROSS
    • DIAGNOSTIKA
  • Thu 20.6.
    • VELKÝ
    • MALÝ
    • FIGHT
    • CROSS
    • DIAGNOSTIKA
  • Fri 21.6.
    • VELKÝ
    • MALÝ
    • FIGHT
    • CROSS
    • DIAGNOSTIKA
  • Sat 22.6.
    • VELKÝ
    • MALÝ
    • FIGHT
    • CROSS
    • DIAGNOSTIKA
  • Sun 23.6.
    • VELKÝ
    • MALÝ
    • FIGHT
    • CROSS
    • DIAGNOSTIKA
Book
17:00
18:00
Hardcore kruháč - Soňa Skříšovská
VELKÝ SÁL
0 / 20
free / capacity
CZK0.00
Book
18:00
19:00
Tabata - David Tilleczek
VELKÝ SÁL
15 / 20
free / capacity
CZK0.00
Book
17:00
18:30
Hatha jóga - Gabriela Vejmolová
MALÝ SÁL
14 / 15
free / capacity
CZK0.00
Book
18:30
19:30
Fyzio lekce - Dominik Skupin
MALÝ SÁL
7 / 10
free / capacity
CZK0.00
Book
17:15
18:15
Funkční Bodybuilding - Lukáš Režňák
CROSS ZÓNA
15 / 15
free / capacity
CZK0.00 /1 pers.
Book
18:15
20:00
Vzpírání - Jan Mušinský
CROSS ZÓNA
10 / 10
free / capacity
CZK0.00
Book
8:30
9:30
Problem zone - Hana Pavlíčková
VELKÝ SÁL
20 / 20
free / capacity
CZK0.00
Book
15:30
16:30
Cvičení pro děti - Tereza Slavíková
VELKÝ SÁL
20 / 20
free / capacity
CZK0.00
Book
17:00
18:00
Kruhový trénink - Tereza Slavíková
VELKÝ SÁL
18 / 20
free / capacity
CZK0.00
Book
19:00
20:00
Jumping - Klára Prusenovská
VELKÝ SÁL
0 / 20
free / capacity
CZK0.00
Book
17:30
18:30
Pilates - Veronika Kubišová
MALÝ SÁL
5 / 15
free / capacity
CZK0.00
Book
18:30
19:30
Deepwork training - Juliana Kleinová
MALÝ SÁL
12 / 15
free / capacity
CZK0.00
Book
17:45
18:45
CROSS TRÉNINK - Lenka Hrubá
CROSS ZÓNA
15 / 15
free / capacity
CZK0.00
Book
19:00
19:20
INBODY MĚŘENÍ
DIAGNOSTIKA
CZK100.00
Book
8:30
9:30
Kruhový trénink - Kateřina Kotalová
VELKÝ SÁL
20 / 20
free / capacity
CZK0.00
Book
17:00
18:00
TRX - Vojtěch Ryšánek
VELKÝ SÁL
16 / 16
free / capacity
CZK0.00
Book
18:00
19:00
Abs kardio - Hana Pavlíčková
VELKÝ SÁL
16 / 20
free / capacity
CZK0.00
Book
19:00
20:00
Jumping - July Kleinová
VELKÝ SÁL
19 / 20
free / capacity
CZK0.00
Book
17:30
18:30
DNS jóga flow - Kateřina Puterová
MALÝ SÁL
15 / 15
free / capacity
CZK0.00
Book
18:15
20:00
Vzpírání - Jan Mušinský
CROSS ZÓNA
0 / 10
free / capacity
CZK0.00
Book
16:00
16:20
INBODY MĚŘENÍ
DIAGNOSTIKA
CZK100.00
Book
8:30
9:30
FULLBODY - Hana Pavlíčková
VELKÝ SÁL
19 / 20
free / capacity
CZK0.00
Book
17:00
18:00
Jumping - July Kleinová
VELKÝ SÁL
19 / 20
free / capacity
CZK0.00
Book
17:45
18:45
CROSS TRÉNINK - Lenka Hrubá
CROSS ZÓNA
14 / 15
free / capacity
CZK0.00
Book
9:00
10:00
HIIT - Lenka Hrubá
VELKÝ SÁL
17 / 20
free / capacity
CZK0.00
Book
17:00
18:00
Kruhový trénink - Juliana Kleinová
VELKÝ SÁL
19 / 20
free / capacity
CZK0.00
Book
17:30
19:00
DNS jóga flow - Kateřina Puterová
MALÝ SÁL
14 / 15
free / capacity
CZK0.00
Book
16:30
17:30
THAIBOX začátečník - Jaroslav Bílý
FIGHT ZÓNA
16 / 17
free / capacity
CZK0.00
Book
17:15
18:15
Vzpírání - Veronika Volná
CROSS ZÓNA
9 / 10
free / capacity
CZK0.00
Filters:
  • Activity 23
  • Halls 5
  • Lectors / Trainers 19
Show Hide